ZIMNÍ ZÁVODĚNÍ

Ahoj atletky a atleti.

Každý rok od mnohých z vás my trenéři opakovaně slýcháme, že vám v zimních měsících chybí možnost závodění, tj. soutěžení s ostatními a třeba i získání nějaké té odměny v případě předvedení kvalitního sportovního výkonu.  Je pravda, že na halové atletické závody v Praze se nominují pouze někteří z vás. A je opravdu škoda, že další atletické závody pro mnohé čekají až na jaře po našem návratu na Atletický stadion.

Proto jsme pro vás na letošní zimu připravili minisérii klubových atletických závodů, které zvládnete opravdu všichni a navíc v „pohodlí a teple“ našich tělocvičen. Závody budou vždy vypsány pro věkové kategorie minipřípravek, přípravek, mladšího žactva, staršího žactva a OPEN. Účastnit se jich samozřejmě budou všichni naši členové – atletky a atleti z tréninkových skupin, žákyně a žáci Atletické školní přípravky při ZŠ Národní a samozřejmě i Lvíčata.

Pokud absolvujete všechny vypsané závody, určitě vás nemine a potěší připravená odměna. Od svých trenérek a trenérů navíc dostanete již nyní karty, do kterých si budete zapisovat své nejlepší dosažené výkony.

S celkovými výsledky jednotlivých závodů vás vždy seznámíme a zveřejníme je na webovkách.

Přejeme všem hodně zdaru a radosti ze závodění,

vaši trenéři a trenérky.