Atletické výzvy 2021

Makej, sdílej, soupeř!

https://www.atletika.cz/zaostreno-na/atleticke-vyzvy-pro-zactvo/

Ahoj atletky a atleti,

abychom vám trochu zpestřili trénování, zapojili jsme se do projektu Českého atletického svazu a máme tu pro vás Zimní víceboj. Jde o netradiční čtyřboj, ve kterém se můžete utkat nejen mezi sebou, ale s kýmkoliv, kdo se přihlásí. Tři disciplíny jsou v Areálu lesních her na Lázních sv. Markéty, ta čtvrtá pak na sídlišti na krytých schodech. Na závodění máte čas do 15.03.2021.

Po otevření odkazu https://www.atletika.cz/zaostreno-na/atleticke-vyzvy-pro-zactvo/ se vám přes proklik „Jak se zapojit, naleznete zde“ ukáže soubor s tabulkou, kde naleznete hned v první části výzvy z Jihočeského kraje včetně té naší – prachatické a dále i všechny ostatní aktuální výzvy z celé ČR.

Výzev se mohou účastnit i děti mimo atletiku. Výzvy jsou veřejné, a proto je může plnit v podstatě kdokoliv. Google formulář na vyplňování výsledků je cílen především na atlety a jejich atletické oddíly, nicméně sekce oddíly/kluby nabízí i možnost „jiné“, kde mohou osoby mimo atletiku zadat svůj jiný klub/školu/město (cokoliv, za co chtějí závodit). To samé platí i pro ročníky narození (je tam daný výběr a pak možnost „jiné“, kde je možné vyplnit jakýkoliv ročník narození).

A protože nejsme jediní, kdo výzvy připravil, můžete se zúčastnit i výzvy dalších klubů v jižních Čechách i po celé zemi.