ATLETI SPOLU = začátek letošní sezóny

Stejně jako v roce loňském i letos přivítáme odložený začátek závodní sezóny spolu s ostatními českými atlety a připojíme se k celostátní akci Českého atletického svazu, tentokrát pod názvem: ATLETI SPOLU.

V první části je pro registrované atlety připraven tradiční PŘEBOR PRACHATIC. Všichni členové našeho klubu Atletika Prachatice mají sraz v 15:00 na Atletickém stadionu v Prachaticích. Pro nejlepší závodníky a závodnice jsou opět připraveny diplomy a medaile. Přihlašování závodníků je možné pouze přes atletickou kancelář nebo na e-mail (viz propozice).

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Propozice (atletika.cz)

Druhá část je tentokrát věnována oblíbené atletické disciplíně – štafetám. Na ZÁVOD ŠTAFET – OPEN zveme nejenom atletky atlety, ale také žáky škol, sportovce jiných sportovních odvětví i veřejnost. Závodit se bude v kategoriích přípravek (ročník 13-10), mladšího (08,09) a staršího (06,07) žactva ve štafetách 4x60m, starší (od ročníku narození 2005) čeká 4x100m. Pro všechny účastníky jsou připraveny malé odměny. Podrobnější informace najdete v propozicích závodu. Přihlášky je možné posílat e-mailem na závodypt@topi.cz do 1.6.2021 18:00 hodin, případně odevzdat na místě v den konání do 17:00 (viz propozice).

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Propozice (atletika.cz)